بینی پرونده دادگاه ورامین رستوران افغانستان

بینی: پرونده دادگاه ورامین رستوران افغانستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دل‌نوشته‌های بازیگران و صورت های معروف جهت سردار سلیمانی

هنرمندان و اهالی سینما منشتر شدن پست هایی در اینستاگرام آخر سیطره داعش را به سردار قاسم سلیمانی تبریک گفتند.

دل‌نوشته‌های بازیگران و صورت های معروف جهت سردار سلیمانی

دل نوشته های بازیگران و صورت های معروف جهت سردار سلیمانی

عبارات مهم : ایران

هنرمندان و اهالی سینما منشتر شدن پست هایی در اینستاگرام آخر سیطره داعش را به سردار قاسم سلیمانی تبریک گفتند.

به گزارش خبرآنلاین، سه شنبه 30 آبان ماه بود که سردار قاسم سلیمانی در نامه ای به رهبر انقلاب خبر آخر گروه تکفیری داعش را اعلام کرد.

این خبر بازتاب گسترده ای در بین بازیگران و صورت های معروف داشت و اشخاص شاخص حوزه های متفاوت منشتر شدن خبر هایی در اینترنت این پیروزی بزرگ را به سردار قاسم سلیمانی و مردم کشور کشور عزیزمان ایران و سوریه تبریک گفتند.

پیشرفت فناوری و گستردگی شبکه های مجازی این روزها باعث شده است است تا بازیگران و صورت های معروف به سرعت نسبت به مسایل و اتفاقات اطراف خود تصویر العمل نشان داده و با به اشتراک گذاشتن پست هایی در صفحات خود کارها بزرگی انجام دهند، نمونه این مسئله تصویر العمل بازیگران و صورت های معروف به زلزله غرب کشور بود که با حضور گسترده ارزش توانستند کمک های نقدی و غیرنقدی زیادی را جهت زلزله زدگان جمع آوری کرده و به همدردی با آن ها بپردازند. آخر عمر گروهک تروریستی داعش هم مانند مواردی از این دست بود.

در ادامه نگاهی می اندازیم به تصویر العمل بازیگران و صورت های معروف حوزه های متفاوت به آخر سیطره داعش و خبر های تبریک ارزش به سردار قاسم سلیمانی.

رامبد جوان، کارگردان و مجری سینما و برنامه «خندوانه» منشتر شدن تصویری از یک طرح گرافیکی راجع به این مناسبت مهم نوشت: «پايان روياى خلافت ‎جدال داعش با مردم محدود به جنگ فیزیکی و تن به تن نبود. این گروه تروریستی روح ، ذهن ،شادى و تفكرِ مردم را نشانه می گرفت، ولی اكنون آخرين قلعه داعشيان در شهر ابوكمال بر سرشان خراب شد و اين پايان داعش بود

پايانى كه با رشادت هاى مثال زدنى حججى ها و سردار سليمانى ها و سربازان گمنام وطنمان ثمره داد.

ضمن تبريك به مردم شريف ايران ، سوريه و عراق ، لازمه چند نكته را يادآورى كنم

1. سپاسگزاریم از فداکاری همه ى مدافعان حرم، خانواده هاشان و شخص حاج قاسم سليمانى.

۲. مبارزه سخت و غریبانه و کم کردن شر شرارت های خبیث ترین انسانهای روی زمین از سر مردم کشور و مردم مظلوم عراق و سوریه كارى در خور تحسين بود كه در تاريخ ثبت خواهد شد.

۳. اين امنیت بی نظیر كشورمان در يك منطقه پر بحران ب باعث زحمات در کشور غریب از سوی مدافعان حرم بوده است.

۴. تبریک ميگويم مجددا به مردم کشور عزیزمان ایران به خاطر داشتن چنین فرزندانی

۵. و در پايان آرزوی سلامتی جهت همه ى ایرانیان ، مردم آزاده ى دنیا و سربازان کشور عزيزم دارم.»

مژده لواسانی مجری تلویزیون هم در تصویر العمل به این اتفاق، از تحقق وعده سردارسلیمانی نوشت: «قول داده بود و به قولش عمل کرد…مردی که جناح و حرف و بازی سیاسی نمی شناسد، مردی که مردِ عمل هست، ژنرال قاسم سلیمانی.

و این جا نقطه آخر هست، پایانِ سلطه شومِ گروه تروریستی داعش…پایانِ وحشتی که سال ها بر تنِ دنیا سایه افکنده بود…از حلب تا پاریس، قول داده بود که انتقامی سخت می گیرد و کار را تمام می کند…کاری که تمام دنیا نمیتوانستند تمام کنند. او به قولش عمل کرد و این پیروزی خجسته باد بر دل هاي بیتابِ خانواده هاي نجیبِ مدافعان حرم.»

مهران رجبی، بازیگر آثار طنز تلویزیون هم به نوشتن یک جمله کوتاه بسنده کرد: «قربون شکل ماه هر چی مرده، خسته نباشی سردار.»

احمد ایراندوست، یکی از بازیگران فیلم «اخراجی ها» هم در پی این موفقیت اینطور نوشت: «تبریک و درود برادر به عهدی که بستی وفا کردی، وعده ات پوچ و تو خالی نبود بیرون کردن گروه تروریستی داعش حتی سریعتر از قولی که داده بودی و چه زخم ها که نخوردی که از زخم ترکش و شمشیر تیزتر بود.

اما حالا بخند چون پیش اقای خودت مباهات و وجدانت آسوده است روح تمامی شهدا جهت رسیدن به این مهم خوشحال دست مریزاد دستانت لایق بوسیدن است که اگر نبودید همین حالا در خیابانهای پایتخت کشور عزیزمان ایران پذیرای گروه تروریستی داعش بودیم تبریک و صد تبریک و جای حججی ها خالی در مراسم خوش حالی نابودی گروه تروریستی داعش …دمت گرم برادر.»

المیرا شریفی مقدم، مجری شبکه خبر هم منشتر شدن تصویری از سردار سلیمانی نوشت: «پايان داعش، خسته نباشي سردار .درود به روان همه شهداي مدافع حرم و همه كساني كه قرباني جنايات و وحشيگري داعش شدند.»

مسعود ده نمکی هم منشتر شدن تصویری از کتاب خاطرات کلینتون راجع به ایجاد داعش نوشت: «متن مهم نیست در ترجمه هم اشتباه صورت گرفته، آمریکا هیچ سودی از تأسیس داعش و پشتیبانی از آن نمی برد.»

سیدمحمود رضوی تهیه کننده فیلم «ماجرای نیمروز» هم در پیرو این خبر آیه ای از قرآن را انتشار داده است و نوشت: «در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز عوض کردن و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

بچه های جنگ و دفاع معمولا به وفای به عهد مشهورند، شاید راز این وفای به عهد این باشه که اینها هر لحظه فوت را حس کرده اند و خیلی وقتها فاصله آنها با فوت کمتر از یک وجب بوده. ولی تو همه ي فرزند های جنگ۳ نفر بودن که هم با هم خیلی رفیق بودن و هم خیلی تو خلقیات کاری به هم شبیه بودن و معمولا یا قول نمیدادن یا قولشون قول بود.

این سه رفیق حاج احمد کاظمی، حاج قاسم سلیمانی و حاج باقر قالیباف بودن که حاج احمد کاظمی سال ۸۴ به مقام من قضی نحبه رسید و شد. شهید احمد کاظمی، اون دو رفیق تنها شدن ولی راهشون همون راه بود ، هر دو اونها به وفای به عهد مشهور شدن و هر قولی دادن عمل کردن.

سالهاست که حاج قاسم سلیمانی شب و روز ندارد و امنیت کشور عزیزمان ایران را در مرزهای تازه تعریف شده است ی چندصد کیلوتر دورتر از مرزهای واقعی کشور عزیزمان ایران تامین میکند و سالهاست تمام سرویسهای جاسوسی و امنیتی دنیا به دنبال او هستند ولی تا قبل از جنگ داخلی سوریه و داعش مردم ايران این دلاور ، مجاهد را نمیشناختند و حتی تصویری از او در رسانه ها نبود، ولی سوریه کاری کرد که امروز همه ي دنيا و مردم ما و حتي کودکان ما هم حاج قاسم سلیمانی يا همان ژنرال سلیمانی را میشناسند.

او قهرمانیست که اسطوره نیست و توانست با کمک جوانان گمنام همین مرز و بوم کاری در دفاع حرم بکند که ابر قدرتهای دنیا نتوانستند

امروز کودکان ما و نسلهای بعد قهرمانی بی نظیر دارند که نه خواب است و نه خیال ، نه شعر و نه افسانه و نه داستان او واقعيتی غیر قابل انکار است که توانست داعش چند صد میلیارد دلاری را با کمک جوانان مدافع حرم نابود کند و دیگر سرزمینی در اختیار آنها نیست تا دولتی به نام دولت اسلامی عراق و شام وجود داشته باشد. سردار سرافراز اسلام خسته نباشید.»

دل‌نوشته‌های بازیگران و صورت های معروف جهت سردار سلیمانی

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | ایرانی | تصویری | سلیمانی | ایرانیان | بازیگران | قاسم سلیمانی | سردار سلیمانی | گروه تروریستی | احمد ایراندوست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs