بینی پرونده دادگاه ورامین رستوران افغانستان

بینی: پرونده دادگاه ورامین رستوران افغانستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اتحادیه اروپا قانون مسدود کردن تحریم‌های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران را وارد کار کرد / ایزوستیا

روزنامه روسی ایزوستیا در گزارشی نوشته است: اتحادیه اروپا سند مسدود کننده‌ای را وارد کار کرد که اعلام می‌کند تحریم‌های آمریکا نسبت به کشور عزیزمان ایران در خاک ا

اتحادیه اروپا قانون مسدود کردن تحریم‌های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران را وارد کار کرد / ایزوستیا

ایزوستیا: اتحادیه اروپا قانون مسدود کردن تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران را وارد کار کرد

عبارات مهم : اروپا

روزنامه روسی ایزوستیا در گزارشی نوشته است: اتحادیه اروپا سند مسدود کننده ای را وارد کار کرد که اعلام می کند تحریم های آمریکا نسبت به کشور عزیزمان ایران در خاک اتحادیه عمل نمی کند.

به گزارش خبرآنلاین، یک روزنامه روسی دربارۀ تحریم های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران می نویسد: آمریکا با به کار گرفتن بخش اول تحریم های کشور عزیزمان ایران در واقع به همه اروپایی ها دستور می دهد هر نوع معامله با دلار با شرکای ایرانی را قطع و معامله با ارز کشور عزیزمان ایران و اوراق قرضه آن را متوقف نمایند. فقط به شرکت های حوزه انرژی مهلت داده مي شود.

اتحادیه اروپا در پاسخ از 7 اوت مقررات مسدود کننده را به کار می گیرد که به طرفین بازار اروپایی اجازه می دهد تحریم های فرامرزی آمریکا را رعایت نکنند. آمریکا حساس ترین بخش از تحریم های کشور عزیزمان ایران جهت بازار جهانی را 4 نوامبر بکار می گیرد. خریداران نفت کشور عزیزمان ایران باید تا آن تاریخ از خرید آن منصرف شوند. چین – بزرگترین خریدار نفت کشور عزیزمان ایران – اعلام نمود خرید نفت را زیاد کردن نمی دهد ولی از آن منصرف هم نمی شود. چین نفت را با ارز خود خریداری می کند. هند در جستجوی راهی جهت پرداخت قیمت نفت خریداری شده است است.

اتحادیه اروپا قانون مسدود کردن تحریم‌های آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران را وارد کار کرد / ایزوستیا

در همین حال اتحادیه اروپا سند مسدود کننده ای را وارد کار کرد که اعلام می کند تحریم های آمریکا نسبت به کشور عزیزمان ایران در خاک اتحادیه عمل نمی کند. سند مقرر می دارد شرکت های اروپایی نباید محدودیت های آمریکایی را رعایت و هر تصمیم دادگاه های خارجی بر اساس این تحریم ها را اجرا کنند. نماینده اتحادیه اعلام نمود این سند از شرکت های اروپایی در حال تجارت با کشور عزیزمان ایران در برابر تحریم های فرامرزی ایالات متحده دفاع می کند. فدریکو موگرینی مدیر دیپلماسی اتحادیه اروپا بنوبه خود اعلام نمود بروکسل از تصمیم شرکت های اروپایی در مورد توسعه روابط تجاری با کشور عزیزمان ایران استقبال می کند.

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | آمریکا | ایرانی | تحریم ها | آمریکایی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs