بینی پرونده دادگاه ورامین رستوران افغانستان

بینی: پرونده دادگاه ورامین رستوران افغانستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث ادعای دردسرساز دختر افغان

دو مرد افغان که پیش از این به جرم آزار و اذیت دختر نوجوان هموطنشان به اعدام محکوم شده است بودند، بعد از بررسی دوباره پرونده‌شان، از اتهام تعرض تبرئه شدند و از ف

ادعای دردسرساز دختر افغان

عبارات مهم : پرونده

دو مرد افغان که پیش از این به جرم آزار و اذیت دختر نوجوان هموطنشان به اعدام محکوم شده است بودند، بعد از بررسی دوباره پرونده شان، از اتهام تعرض تبرئه شدند و از فوت نجات یافتند.

به گزارش جام جم، 19 مرداد 92 دختری 16 ساله، اهل افغانستان با مراجعه به یکی از کلانتری های ورامین از آزار و اذیت خود به وسیله دو پسر خبر داد و گفت: «مدتی قبل تلفن همراهم را گم کرده بودم که پسری ایرانی به نام رامین آن را پیدا کرد. او جهت تحویل دادن آن در یک رستوران با من قرار گذاشت، ولی بعد از این که غذا خوردیم، مدعی شد تلفنم را با خود نیاورده هست. او با یکی از دوستانش تماس گرفت و دوستش با یک دستگاه موتور آمد. سپس مرا سوار موتور کردند و به زور به باغی در حوالی ورامین بردند. آنجا به چهار مرد افغان زنگ زدند و هنگامی که آنها آمدند، مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند. آنها از این کار خود فیلم هم تهیه کردند.»

با ثبت این شکایت، دستگیری متهمان در دستور کار قرار گرفت، ولی با وجود جست وجوهای گسترده، فقط سه نفر از متهمان، مشمول بر رامین (متهم ایرانی) و دو پسر افغان دستگیر شدند.

ادعای دردسرساز دختر افغان

پرونده آنها جهت پیگیری به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد و قضات هر دو افغان را با توجه به دلایل پرونده، به جرم آزار و اذیت به اعدام و رامین را به جرم آدم ربایی به 15 سال حبس محکوم کردند.

این احکام با اعتراض متهمان افغان در دیوان عالی کشور رد شد تا پرونده جهت بررسی مجدد به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده فرستاده شود. قضات این شعبه قبل از برگزاری جلسه رسمی دادگاه، به بررسی ادعای شاکی پرداختند.

دو مرد افغان که پیش از این به جرم آزار و اذیت دختر نوجوان هموطنشان به اعدام محکوم شده است بودند، بعد از بررسی دوباره پرونده‌شان، از اتهام تعرض تبرئه شدند و از ف

بررسی های آنها نشان می داد او در منطقه به رفتارهای غیراخلاقی مشهور هست. از طرفی بررسی دوربین های مداربسته رستوران نیز نشانه ای از ربایش نداشت.

صاحب رستوران هم در تحقیقات گفت که شاکی هنگام خروج، کارت او را گرفته تا دفعه بعد نیز جهت تفریح به همانجا مراجعه کند. بعد از کسب این مدارک، جلسه پیگیری در شعبه هشتم برگزار شد. شاکی بار دیگر تقاضای مجازات کرد، ولی دو متهم افغان خود را بی گناه دانستند.

در آخر دادگاه قضات وارد شور شدند و هر دو متهم افغان را از اتهام آزار و اذیت و آدم ربایی تبرئه و به جرم ارتباط نامشروع به 99 ضربه شلاق محکوم کردند.

ادعای دردسرساز دختر افغان

واژه های کلیدی: پرونده | دادگاه | ورامین | رستوران | افغانستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs